top of page

BIO | ZDENKA

_edited.jpg

Roky jsem trpěla migrénami. Díky RTT se migrény staly minulostí a můj život se díky tomu zcela proměnil.

 

Podívala jsem se na svůj život a otočila ho vzhůru nohama. Z bezmoci jsem se dostala k moci nad svým tělem i myšlenkami a začala odkládat sebedestrukční programy, které mi způsobovaly emoční i fyzickou bolest. 

  • Povzbuzuji v procesu transformace.​

  • Jsem dobrý posluchač.

  • Klienti se v mé péči cítí bezpečně a uvolněně.

  • Svou energii kultivuji každý den.

"Pomáhat lidem měnit život k lepšímu mě velice naplňuje. Baví mě pracovat s lidmi a vést je k pozitivním změnám. Těší mě, když vidím, jak konečně dosáhnou života, po kterém touží."

RTC logo.png
RTT CL.HYP_Logo (1).png

RTT mi pomohla nejen k duševní i fyzické pohodě, ale získala jsem nástroje, díky nimž se stavím na první místo, vážím si sebe jako ženy, dostatečně dobré matky i partnerky a už se svými myšlenkami pracuji natolik dobře, že vidím pouze krásné věci, které život nabízí. Celý proces ve mně zanechal tak hluboký zážitek, že jsem se rozhodla metodu RTT vystudovat pod vedením celosvětově uznávané britské terapeutky, zakladatelky a tvůrkyně mezinárodně oceňované Rapid Transformational Therapy®,  Marisy Peer. 


Kvalifikovala jsem se jako certifikovaný hypnoterapeut. Díky své úspěšné osobní transformaci, která mi zajistila kvalitnější život, se specializuji na práci s dospělými a dětmi a společně nacházíme původ problému jejich fyzických a duševních onemocnění. Při terapii zpracováváš a přenastavuješ nevhodná a nezdravá přesvědčení a vzorce na nová, pozitivní a zdravá. Já Tě tímto procesem pouze provádím.

 
Se svými 8 letými zkušenostmi ze zahraničí a transformací mnoha klientů jsem tu, abych Ti pomohla vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém překonáš bolestné životní výzvy a nasměruješ svou mysl na své budoucí nové JÁ, takže budeš mít zase svou SÍLU, která Ti umožní žít naplněný a bezbolestný život.
 

Těším se na naši společnou práci!

 
Tvoje průvodkyně změnou, Zdenka ♡

BIO OBJEDNAT
bottom of page