top of page

Často kladené dotazy

Kotva 1

Jak funguje RTT terapie?
Hypnóza není magie – je to věda! Výrazného posunu lze dosáhnout pochopením a odstraněním základní příčiny, nikoli pouze řešením příznaků současného problému. RTT® je vybavena řadou technik a nástrojů, které jsou klíčové pro komunikaci s podvědomím a mají přímý přístup k jakýmkoli překážkám a jejich odstranění a také pro přeprogramování Tvojí mysli k úspěchu.

 

Co když si myslím, že již znám důvod mého problému?
Na RTT je úžasné to, že i když si myslíš, že znáš důvod, vidíš ho úplně novým způsobem. Mnoho klientů se vrací do vzpomínek, které jsou úplně jiné, než očekávali. Jen se uvolni a věř, že Ti Tvé podvědomí ukáže přesně to, co potřebuješ vidět.

Budeš řídit mou mysl? 
Absolutně ne. Nemůžeš být přinucen/a k ničemu a nemůžeš být uveden/a do hypnózy proti své vůli. Máš vše plně pod kontrolou.

Co když nemůžu být zhypnotizován/a?
Každý může, pokud si přeješ vstoupit do hypnózy, vstoupíš. Je to snadný, příjemný a uvolňující proces.

 

Děláš regresi?
Ano. Regrese je neocenitelný způsob, jak odhalit zdroj problému. Znovu nic neprožíváš, pouze spolu budeme pozorovat události z minulosti. To, co vidíš, tě může zarmoutit nebo rozradostnit, ale v každém případě se při regresi budeš cítit zcela bezpečně.

 

Co když nepůjdu dost hluboko?
Toto není důležité. Hloubka transu vůbec nesouvisí s výsledky. Jen si řekni, že to funguje a ono bude.

 

Mohu „uvíznout“ v hypnóze?
Ne! Po celou dobu máš nad vším plnou kontrolu. Můžeš mluvit, hýbat tělem, vzít si kapesník, dokonce i vstát a jít na záchod. Pokud se náš hovor přeruší, můžeš upadnout do spánku, pokud jsi opravdu uvolněn/a, ale nakonec si všimneš, že neslyšíš můj hlas a otevřeš oči.

 

Co, když odkryji něco, co nechci sdílet?

Během sezení máš nad vším plnou kontrolu a pokud
si nepřeješ něco sdílet, nemusíš. Je v pořádku nechat si podrobnosti pro sebe, i tak Ti mohu pomoci, pokud mi sdělíš, jak Tě ty nejmenované detaily ovlivňují a jak se cítíš.

Jak se budu cítit během a po?
Budeš se cítit vědomě, uvolněně a pohodlně. Můžeš ze sezení odcházet nabitý/á energií nebo se můžeš cítit velmi zahloubaný/á nebo unavený/á. Vždy budeš mít pocit porozumění, svobody a posílení.

 

Jak dlouho to trvá? 
Každé RTT sezení trvá 1,5 - 3 hodiny. Z toho důvodu Ti doporučuji zablokovat si v kalendáři alespoň 3 hodiny, aby ses ujistil/a, že nebudeš spěchat a že po sezení budeš mít klidný večer.

Kolik RTT sezení potřebuji?

RTT je vymyšlena tak, aby Ti sezení poskytlo silný průlom v Tvém vědomí  a okamžité změny v životě, avšak v závislosti na tom, jak hluboce zakořeněný je Tvůj problém. Můžeš vyžadovat pouze jedno sezení nebo v některých případech tři či více.

Mám jistotu mlčenlivosti?
Absolutně. Bez Tvého souhlasu nejsem oprávněna zveřejňovat informace týkající se naší spolupráce. Bez Tvého svolení nekontaktuji jiné terapeuty ani lékaře, se kterými jsi pracoval/a.

 

Jaký je to pocit být v hypnóze? 

Pro každého je to jiný zážitek. Někteří lidé cítí, jako by pluli, někteří se cítí ospale, ale většina lidí se cítí uvolněně a v pohodě. Nejdůležitější je vědět, že to, jak se cítíš, není ukazatelem účinnosti. Bez ohledu na to, jaký je to pocit – funguje to. 

Co když se vrátím ke scénám, které jsou bolestivé nebo děsivé? 

Je důležité si uvědomit, že tuto scénu neprožíváš znovu, pouze si ji prohlížíš a jsi zcela v bezpečí. Podpořím Tě a vytvořím pro Tebe bezpečný prostor pro vyjádření Tvých emocí, abys mohl/a uvolnit staré rány a zahájit svou cestu ke změně. 

Kdy začnu vidět změny? 

Existují tři typy změn – každý člověk reaguje jinak. 

Okamžitá změna: Cítíš masivní posun přímo během sezení, cítíš změnu ve své fyziologii, v myšlenkách a chování. 

Postupná: Vidíš konzistentní posun každý den nebo v průběhu času. 

Retroaktivní: Nevidíš změny hned a pak se jednoho dne najednou ohlédneš a vidíš všechny věci, které jsou ve Tvém životě jiné, lepší. 

 

Jsou online sezení stejně účinná jako osobní? 

Online sezení probíhají přes GoogleMeet a jsou stejně účinná jako osobní. Nemusíš nikam cestovat, ale můžeš relaxovat z pohodlí svého domova. Přes GoogleMeet vidím klienty po celém světě a dosažené výsledky jsou stejné jako při setkání osobním. 

bottom of page