top of page
1550760972_Banner for Graduates_.png

CO JE RYCHLÁ TRANSFORMAČNÍ TERAPIE ?

Rychlá transformační terapie (RTT) je speciální forma hypnoterapie. Kombinuje hypnózu a další jedinečné techniky z NLP (Neuro-Linguistic Programming), CBT (Cognitive Behavioral Therapy) a psychoterapie. Je to rychlá a efektivní metoda, která během velmi krátkého období mění Tvé pocity, myšlenky a chování

Na rozdíl od běžné psychoterapie RTT pracuje s hlubokým podvědomím. Díky tomu mi RTT umožňuje měnit klientům veškeré oblasti jejich života, které jim nefungují. RTT je hojně používána s ohledem na změnu zlozvyků, zvládání stresu, při práci s úzkostí, depresemi nebo strachem. Výsledky jsou rychlé a trvalé. Pracuji s klienty po celém světě na odstranění nežádoucích vzorců chování, které dokola opakují a nedokáží je sami změnit.

Terapie RTT se mnou trvá cca 1,5 - 3 hodiny. Jedná se o velice příjemnou a hlubokou relaxaci a uvolnění, při kterém dochází k nalezení jádra Tvého problému, jeho pochopení a přenastavení. Díky personalizované nahrávce si zajistíš ukotvení nových návyků a pocítíš trvalou změnu. Tuto nahrávku posloucháš každý den po dobu 28 dní.

Oblasti, ve kterých mám s RTT terapií výsledky:

Fyzické bolesti těla

Kožní problémy

Nespavost

Růst vlasů

Migrény

Deprese

Úzkosti

Strachy

Fobie

Tiky

Partnerské vztahy

Sexuální problémy

Neplodnost

Vztah sám k sobě

Vztah k penězům

Závislosti

Sebevědomí

Sebehodnota

Koncentrace

Paměť

Prokrastinace

Verbální komunikace

Fyzické problémy

duševní problémy

Vztahové problémy

Ostatní

Kotva 1
bottom of page